Šokio plastikos kursas moterims

Mielos moterys, kviečiame į pamokas, kuriose visą dėmesį skirsime TIK JUMS!

Pradėjai socialinius šokius ir jauti, kad sunku pajusti partnerio vedimą? Esi pramokusi šokėja ir norėtum suprasti, kaip pritaikyti lady styling judesius? Manai, jog tavo kūnas galėtų būti lankstesnis? Šis šokio plastikos kursas kaip tik TAU! Pamokos orientuotos į pradedančias šokėjas ir visiškas naujokes!

Užsiėmimų metu, visų pirma, įsiklausysime į savo kūną, bandysime pajusti ir suprasti, kaip jis juda. Kartu lavinsime muzikalumą, lankstumą, mokysimės lady styling judesių ir variacijų.

Pamokose naudosime įvairių šokių elementus. Jei nemoki nė vieno šokio žingsnelio, vis tiek ateik!

Apie kursą


Šokio plastikos kursas - tai 3 savaitės pamokų, kuriose atskleisime moteriškas šokio paslaptis. Pamokos vyks du kartus per savaitę  - antradieniais ir ketvirtadieniais. Kiekvieną pamoką tyrinėsime vis kitus šokio aspektus.

  • Laisvi klubų judesiai
  • Kūno bangos ir izoliacijos
  • Taisyklinga laikysena ir grakščios rankos
  • Kūno atpalaidavimas ir kvėpavimas
  • Muzikalumas ir mini choreografija

SVARBU!
Šio kurso metu prisijungti į pavienes pamokas nebus galima. Vietų skaičius salėje ypač ribotas, todėl prašome registruotis TIK tuomet, jei žinai, kad tikrai dalyvausi bent 4 iš 6 pamokų.

Kurso pradžia rugpjūčio 20d.

Šokame antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 20h

Lieknėjimo ir sveikatingumo centro salė

PC MADA, Viršuliškių g. 40 Vilnius

Kurso kaina - 40 Eur


Apie mane


KURSĄ VESIU AŠ

Erika

Per keletą metų socialinių šokių bei pamokų vedimo patirties pastebėjau, jog įprastose šokių pamokose daugiausiai dėmesio skiriama vaikinams (vedantiems partneriams) bei žingsnelių technikai. Tuo tarpu merginos ir moterys dažnai išgirsta tik "tiesiog klausyk ir sek". Tačiau kaip mes galime klausyti partnerio, jei nežinome, kaip klausyti savo kūno?

Dėl šios priežasties pradėjau vesti šokio plastikos pamokas moterims, kuriose, pirmiausia, grįžtame į save, savo kūną ir jo pojūčius. Šis kursas - jau išbandytų pratimų ir technikų sintezė, kuri per keletą pamokų leis maksimaliai pajusti savo kūną ir judesį...

registracija


Prašome registruojantis nurodyti teisingus ir naudojamus kontaktinius duomenis, nes  registracijos patvirtinimas bei papildoma informacija apie kursą bus atsiųsta nurodytu el. paštu